Hakkımızda

Ala Rose markası bir MCC Kozmetik A.Ş. ürünüdür.

Firmamız 15 yıldır kozmetik sektöründe İKSİR KOZMETİK olarak faaliyet göstermektedir ve 2016 yılı itibariyle MCC Kozmetik A.Ş. olarak yoluna devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürekli kalite ve büyüme ivmesinde olan firmamız bugüne kadar birçok başarılı projeye imza atmıştır. İksir ve Samy’s markaları ile parfüm alanında, Ala Rose ve Gülhane markaları ile de gül özlü kişisel bakım ürünleri alanında ulusal ve uluslararası başarılar elde etmiştir. Kendini sürekli yenileyen firmamız sektöre başarılı markalar kazandırmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz; Kişisel bakım ürünleri sektöründe, iç ve dış pazarda yenilikçi, güvenilir markalar oluşturmaktır

Değerlerimiz; Müşteri memnuniyetini sağlamak, Sürekli gelişmek, iyi olmak, iyi kalmak, İş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerinden taviz vermemek, Katma değer üretebilmek, Hep birlikte gelişmek ve büyümek.


Geçmiş Tecrübeler

 • 2003
  İlk parfüm üretimlerimiz Isparta’da başladı
 • 2008
  İksir 5 yıl sonra ilk yurt dışı mağazasını parfümün başkenti Fransa’da açtı.
 • 2013
  Parfümeri alanında büyük başarılar elde eden firmamız 2013 yılından itibaren, kişisel bakım ürünleri dalında 2 yeni projeye imza attı.
 • 2016
  Göller Bölgesi’nin en büyük ve en teknolojik fabrikası ile Gül’ün yanı sıra Lavanta, Kekik, Biberiye, Ardıç, ve birçok Tıbbi Aromatik Bitkilerin İşlenebilmesine olanak sağladı.
 • Happy Body , Ala Rose, Josephine , Calcedoine yeni projelerimizden bazıları.

MCC Kozmetik, üretimden tüketime sosyal sorumluluk anlayışını, markalaşma sürecinin ayrılmaz bir parçası olarak nitelendirmektedir.


Her biri farklı kategorilerde uzmanlaşan, farklı istek ve beklentilere cevap verebilecek markaların çatısı olma yolunda, bilgiye ve güvene dayalı bir anlayışla adım adım ilerlemektedir.

Happy Body
Alarose
Josephine
Calcedoine