Sıkça Sorulan Sorular

Ala Rose Online Alışveriş sitesi üzerinden yapacağınız alışverişler ile ilgili her konuda kendinizi güvende hissedebilmeniz için en fazla merak edilen konuları sizler için listeledik. Diğer konular hakkında sorularınız var ise iletişim sayfamız veya müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere ulaşabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.Ala Rose ile İletişim
Bizlerle iletişime geçmek için online alışveriş sitemizde bulunan İletişim sayfamızı veya müşteri hizmetleri numaramızı kullanabilirsiniz.


Siparişim Kaç Gün İçerisinde Gelir?
Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişler hafta içerisinde 15:00 'a kadar (aynı gün) kargoya teslim edilmektedir. Tüm siparişler ARAS Kargo ile gönderilmekte olup, kargo firmasının dağıtımına bağlı olarak 1 veya 2 gün içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir.


Adres Bilgisi Gerekli midir?
Ürünlerimizin size doğru ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi için ve yasal olarak faturanızın alınabilmesi için adres vermeniz gereklidir.


Kapıda Ödeme Yapma İmkanı Var mı?
Ala Rose Online Alışveriş sitesinden yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme ile sipariş ücretinizi ödeyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, ödeme seçeneği adımında Kapıda Ödeme seçeneğini seçmenizdir. Unutulmamalıdır ki, kapıda ödeme hizmeti tamamen kargo firmasına bağlı olduğundan dolayı ek ücret talebinde bulunulmaktadır.